23:35 / E Mërkurë, 19 Qershor 2019

Boban e Maldini te Reali për “pazar”

Paolo Maldini dhe Zvonimir Boban do të udhëtojnë nesër në Madrid për tu takuar me përfaqësues të Realit.

Drejtuesit e Milanit do të shohin mundësi transferimi të ndonjë lojtari.

Një emër që po përmendet është ai i mesfushorit spanjoll, Dani Ceballos.

22 vjeçari ka bërë 35 paraqitje me 13 herë kampionët e Evropës ku ka shënuar 5 gola. /IndeksOnline/