21:05 / E Mërkurë, 13 Janar 2021 / I.S

‘Bom Dia’ nga filipinezja më seksi në botë

Daphne Joy di si t’i bëj për vete njerëzit.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram hedh foto e video të ndryshme, ku tregon se sa seksi është, shkruan Indeksonline.

Një gjë të tillë, bukuroshja e ka bërë përsëri dhe ka marrë vëmendje për shkak të veshjes.

Kjo se, ajo ka veshur të brendshme të bardha dhe dukej shumë seksi derisa në pah vuri gjoksin bombastik.

Kujtojmë që Dahpne ka qenë gruaja e reperit 50 Cent dhe bashkë kanë një djal./Indeksonline/