17:17 / E Premte, 15 Mars 2019

“Bomba ruse” bën “tërmet” në Instagram me fotografinë e re

Modelja ruse, Anastasiya Kvitko pa dyshim është ndër femrat më seksi në botë.

Format ‘bombastike’ trupore të saja e bëjnë atë ndër modelet më të kërkuara, transmeton Indeksonline.

Në çdo fotografi që ajo poston vë në fokus të pasmet dhe gjoksin. Kështu ka vepruar edhe në fotografinë e fundit që e ka postuar.

E veshur me një fustan të ngushtë ngjyrë kafe, modelja dukej shumë tërheqëse./Indeksonline/