10:47 / E Diele, 09 Gusht 2020

Bonucci për Sarrin: Faleminderit dhe fat të mirë shef

Tashmë skuadra e Juventusit e ka shkarkuar trajnerin e tyre, Sarrin, shumë futbollistë e kanë falenderuar atë për punën e bërë te “Zonjën e Vjetër”.

Njëri nga këta futbollist ishte edhe mbrojtësi italian, Bonucci, i cili e falënderojë Sarrin për të gjitha që ai i ka dhënë Juventusit për një vit qëndrim në “Allienz Stadium”, shkruan IndeksOnline

Që nga fillimi unë dhe Sarri kemi pasur një bashkëpunim të mirë dhe të sinqertë. Feleminderit dhe fat të mirë shef”, ka shkruar Bonucci në profilin e tij në “Instagram”.