13:09 / E Martë, 27 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Bora Zemani bënë fotografi por injoron…

Bora Zemani është prezantuesja e njohur shqiptare, e cila po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e grimuar bukur dhe me flokët e lëshuara.

“Po me flet fshesa, por po bej sikur nuk e dëgjoj” ka shkruar Bora.

Ndryshe, ajo komentohet shumë për pamjen e jashtme, pasi gëzon forma përfekte./Indeksonline/