07:58 / E Enjte, 18 Janar 2018 / indeksADMonline

Bota ka nevojë për me shumë njerëz si kjo grua (Video)

Një  grua duke vozitur, kur sheh një person që po qëndron jashtë në të ftohtë, ajo ka ndalur veturën dhe i ka dhënë atij një dhuratë.

Në videon në vazhdim, kuptoni se për çfarë bëhet fjalë./Indeksonline/