20:06 / E Premte, 18 Shtator 2020

Brad Pitt skuqet në skenën me Jennifer Aniston

Ish-çifti i njohur, Jennifer Aniston dhe Brad Pitt u ribashkua në një takim virtual të Fast Times në Ridgemont High.

Dhe padyshim vëmendjen më të madhe mes të ftuarve të tjerë e morën pikërisht dyshja e famshme e aktorëve.

Eventi u mbajt dje me 17 shtator dhe në fokus, ishte një pjesë leximi nga Dane Cook, Feelin ‘A-Live. Ngjarja mblodhi para për organizatën jofitimprurëse të ndihmës së shpejtë, CORE, e cila u themelua nga Sean Penn dhe REFORM Alliane, që ka në qendër reformën në drjetësinë penale.

Pitt, 56 vjeç, interpretoi Brad Hamilton, i cili fillimisht u portretizua nga Gjykatësi Reinhold në filmin e vitit 1982. Aniston, 51 vjeç, luajti rolin e Brad në Linda Barrett, e cila u luajt nga Phoebe Cates në film.

Dyshja rikrijoi sekuencën e famshme të ëndrrave, ku Brad parashikon që Linda e josh, ndërsa ajo del nga pishina në shtëpinë e tij.

“Përshëndetje, Brad”, i tha Aniston Brad Pitt, teksa ishte në rol. “Ti e di që kam menduar gjithnjë sa je i lezetshëm je. Mendoj se je kaq seksi. A do të vish tek unë?”

Aktori i “Once Upon a Time in Hollywood”, u skuq gjatë kësaj skene, e cila përfundon me Lindën, që gjen Brad në një pozicion kompromentues në tualet.

Dhe mjaftoj vetëm kaq që skena të bëhej virale në rrjetet sociale.

Rikujtojmë që kohë më parë u fol për një ribashkim të Aniston dhe Pitt, por këto mbeten vetëm thashetheme.