18:28 / E Diele, 22 Janar 2023 / AR

Brenda performancës spektakolare të Beyoncé në Dubai, fitoi miliona

Diva Beyoncé dha një performcancë të jashtëzakonshme në hotelin super luksoz “Altantis The Royal”, me rastin e hapjes së kazinosë “Atlantis Casino”.
 
Tre veshje të ndryshme, efekte fantastike dhe një duet mes Blue Ivy Carter dhe Bey, këto dhe shumë të tjera i gjen më poshtë:

#1

#2

#3

#4

#5

Khëm-khëm. Vijmë edhe te pyetja e artë: Sa u pagua? 24 milionë euro!

Tani, kalojmë te veshjet:
Brenda performancës spektakolare të Beyoncé në DubaiBrenda performancës spektakolare të Beyoncé në DubaiBrenda performancës spektakolare të Beyoncé në Dubai