08:37 / E Shtunë, 23 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Brenda shtëpisë 5.5 milionë dollarëshe të DJ-të, Calvin Harrisit (Foto)

Ai është një nga DJ-të më të respektuar dhe më të paguar në botë, me vlerë monetare rreth 70 milionë dollarë.

Kjo e bën të padiskutueshme që Calvin Harris të banojë në një shtëpi të mbinatyrshme, siç është prona e pabesueshme në Hollywood Hills e cila besohet se kushton 5.5 milionë dollarë sipas njërit nga shokët e DJ, Steve Angello.

Artisti thuhet se e ka blerë shtëpinë prej 4,500 metra katrorë, e cila ka katër dhoma gjumi dhe pesë banjë në maj, por më interesantja është studio e regjistrimit dy katëshe.

DJ do ta shohim edhe në disa projekte muzikore që do ta të mund t’i dëgjojmë gjatë vitit 2018.

Më poshtë mund të shikoni foto nga shtëpia e tij