19:23 / E Shtunë, 13 Gusht 2022 / C E

Brentfordi po e bën “horë” Manchesterin në pjesën e parë

Brentford është duke fituar me rezultat 4-0 në pjesën e parë në ndeshjen ndaj Manchester United.

Golat në 45 minutat e parë i shënuan Dasilva, Jensen, Mee dhe Mbeumo.

United ka edhe një pjesë kohë për të rikuperuar dëmin e shkaktuar në pjesën e parë. /IndeksOnline/