07:28 / E Enjte, 09 Maj 2019 / indeksADMonline

Budallaqet s’kanë të ndaluar nga Fero, kësaj radhe thotë se është reperi më i mirë në Botë

Fero është një nga artistët e rinj që më shumë është bërë i famshëm falë ‘budallallëqeve’ që ka bërë se sa falë këngëve shumë mirë të krijuara.

Nëse shikohet mirë asnjë nga këngët e tij nuk ka ndonjë vlerë artistike dhe thuajse të gjitha janë njësoj, gjithmonë duke folur për veten e tij.

Por deklaratat e tij të cilat thuajse gjithmonë qëndrojnë në ajër e bën atë me emër, transmeton Indeksonline.

Së fundi i njëjti ka bërë sërish një deklaratë të tillë, duke thënë se është reperi më i mirë në Botë, gjë kjo e cila sigurisht e bën të qesh edhe fëmijën më të vogël po ta dëgjojë.

Thjeshtë duhet thënë Fero-s: Ec me këmbë në tokë./Indeksonline/