13:33 / E Enjte, 10 Tetor 2019

Bukuroshja kosovare, që po merr pjesë në “Arab Fashion Week”

Në Dubai po mbahet gara e njohur e modës, “Arab Fashion Week”. Atje po merr pjesë edhe një bukuroshe nga Kosova.

Bëhet fjalë për modelen, Ziza Pajaziti.

Tejet seksi dhe mjaft e ëmbël, Ziza ka publikuar pamjet e para nga ajo ngjarje. /Indeksonline/