21:39 / E Shtunë, 12 Maj 2018 / indeksADMonline

Bukuroshja që parakaloi me flamurin Kuq e Zi në hapjen e Eurovizionit (Foto)

Tashmë ka nisur nata finale e Eurovizionit. Një mbrëmë plot emicione, ngase janë tre shqiptarë që do të garojnë për çmimin e madh.

Të tre këngëtaret, Eugent Bushpepa, Eleni Fouriera dhe Ermal Meta së bashku me Fabrizio Moron kanë bërë parakalimin e tyre në skenën ku do të performohet, shkruan Indeksonline.

Është Eugenti ai që sonte përfaqëson Shqipërinë, ndërsa parakaloi me ekipën e tij në skenë, por në sy ra kjo bukuroshe që mbajti flamurin kombëtar Kuq e Zi./Indeksonline/