15:42 / E Hënë, 03 Gusht 2020

Burgoset aktorja e njohur amerikane, dyshohet se e ka rrahur burrin

Aktorja e njohur amerikane, Ronni Hawk është arrestuar vikendin që lamë pas.

Ajo dyshohet se ka rrahur duke i shkaktuar dëmtim trupor bashkëshortit të saj.

Ka qenë burri i saj që ka lajmëruar policinë, ndërsa oficerët policorë me të arritur kanë parë në banesë një burrë me gërvishtje në fytyrë dhe trup.

Aktorja e “Stuck in the Middle” është dërguar në burgun “Van Nuys”. /Indeksonline/

HOLLYWOOD, CA – APRIL 19: Actor Ronni Hawk at The World Premiere of Marvel Studios? ?Guardians of the Galaxy Vol. 2.? at Dolby Theatre in Hollywood, CA April 19th, 2017 (Photo by Rich Polk/Getty Images for Disney)