11:10 / E Martë, 05 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Burrat miliarderë të veshur më së keqi në botë (Foto)

Sikur të ishim të famshëm dhe të kishim privatësinë minimale, asgjë nuk do të ishe mjaft e ndërlikuar.

GQ ka përkujtuar se për të pasurit dhe të famshmit çdo gjë është gati për kritikë.

GQ sapo ka lëshuar listat e tyre vjetorë më të mira dhe të këqija të përbëra nga ndihma e ekspertëve të modës duke përfshirë, Giorgio Armani dhe Sir Paul Smith.

Në krye të listës i veshur si më së keqi është aktori, Kit Harington, me flokët e tij të çrregullta dhe me stil të varfër.

Ndërsa veshjet televizive të Jon Snow, kanë qenë shumë mbresëlënëse, duke thënë se stili që ai ka është ndryshe.

Gjithashtu në lista është Tory Mp Jacob Rees-Mogg, stil që do të mund të kishte qenë edhe i padurueshëm.

Komediani, Paul Merton duke vazhduar me shefin ekzekutiv të Tesla-s, Elon Musk, pavarësisht se ka miliarda ka gjetur vetën në mesin e njerëzve të veshur shumë keq.

Lista në fjalë është kryesuar nga Matt Smith, RyanReynolds, Harry Styles, ASap Rocky dhe Andrew Garfield./Indeksonline/