07:42 / E Martë, 16 Gusht 2022 / GF

“Buzët e sirenës” janë fiksimi i radhës në TikTok

TikTok-u është i fiksuar me sirenat dhe këtë e dëshmon trendi i radhës. Më parë sytë, tani “buzët e sirenës”; e gjithë vëmendja është pikërisht te joshja dhe mistikja që tiparet përcjellin.

“Buzët e sirenës” në fakt realizohen thjesht dhe shpejt! Mjafton një laps i errët, për të theksuar konturet e buzëve dhe pjesën më të madhe të tyre. Tani, këtu qëndron sekreti: ti “zgjeron” buzëqeshjen me anë të këtij lapsi, i cili të bën të dukesh sikur ke gjithçka nën kontroll. Më pas, vendos buzëkuqin/lipin e preferuar, thekso vijën e buzëqeshjes dhe je gati për të pushtuar botën.

Për më tepër, shiko këto tutoriale:

@amberpitkin Siren lip tutorial ❤️ do you wanna see a doe lip tutorial? #makeuptutorial #makeuphacks #makeuptips ♬ original sound – Amberpitkin
@adrianabazgan #truccolabbra #matitalabbra #truccosupelleconvitiligine #truccoviso ♬ die first (sped up version) – Nessa Barrett