16:02 / E Enjte, 02 Korrik 2020 / C E

Caktohen gjyqtarët e javës së 28-të të Superligës

Janë caktuar gjyqtarët e javës së 28-të të Superligës së Kosovës.

Derbi në mes të Llapit dhe Dritës do të drejtohet nga Selim Isufi i ndihmuar nga Granit Hyseni dhe Elvis Bicaj.

Më poshtë janë gjyqtarët e ndeshjeve të javës së 28-të.