15:15 / E Hënë, 06 Maj 2019 / indeksADMonline

Cancelo mund të largohet nga Juventusi

Juventusi mund të jetë i përgatitur ti dëgjojë ofertat për Joao Cancelo këtë verë me Manchester City që është njëra ndër klubet e interesuara.

Mbrojtësi portugez kishte një fillim të mrekullueshëm në Torino por dëmtimet e larguan atë dhe kthimi i tij ka qenë i pavlerë.

Ndërkohë sipas “Gazetta dello Sport”, Juventusi mund ta shesë për 50 deri në 60 milionë euro lojtarin në drejtim të Manchester City. /IndeksOnline/