12:11 / E Enjte, 20 Qershor 2019

Çantat me rruaza, kryefjala e kësaj vere

Çantat me rruaza janë njëri ndër aksesorët që duket se do të mbizotëroj në këto ditë të nxehta vere.

Prandaj, disenjatorët veçse kanë modeluar disa çanta të cilat janë të përshtatshme dhe të bukura për ti bartur, transmeton Indeksonline.

Ato janë të madhësive të ndryshme dhe me ngjyra të llojllojshme që i bën të kombinohen me shumë veshje. /Indeksonline/