21:29 / E Shtunë, 19 Tetor 2019

Capital T paralajmëron “diçka më ndryshe”

Reperi i njohur, Capital T, në muajin shtator kishte organizuar koncertin më të madh të karrierës të cilin e mbajti në Tiranë, shkruan Indeksonline.

Koncerti është quajtur “Time Capsule” dhe është mbajtur në sheshin “Nënë Tereza”.

View this post on Instagram

— Kurr mos hiqni dore nga andrrat, faleminderit @albanskenderaj @majkaveli e @ylllimani qe e ndate skenen me mu do jem aty per ju sa here ju duhem faleminderit @connext_albania dhe faleminderit ekipit me t’cilet jemi lidh si nje familje sepse punuam me zemer dhe suksesi s’eshte vetem i imi edhe pse koncerti ishte i imi. faleminderit krejt juve qe ishit aty dhe deshmuat se shqiptaret kan potencial te organizojne dicka te nivelit boteror pa asnje gabim, jam shume i lumtur qe ne e beme kete gje dhe uroj qe te kete edhe shume koncerte tjera nga koleget e mi qe shume prej tyre krijojn muzike fantastike 🙏🏻 kisha pase qef me m’tregu ne komente si e keni perjetu #TIMECAPSULE experience dhe faleminderit qe u bete pjese e endrres time. Ju dua KAPO

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Kënga e fundit e tij e publikuar është “Syte e tu” e cila ka më shumë se 8 milionë shikime.

Tani Capital T përmes një postimi në Instagram ka paralajmëruar këngën e re, për të cilën thotë se është diçka më ndryshe./Indeksonline/