75 Mall Live Search
14:24 / E Premte, 01 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Capital T selfie me fituesen e “Big Brother Albania”

Së fundmi ai performoi në Shqipëri, ndërsa fansat e tij e shfrytëzuan rastin të bëjnë foto me reperin. Por edhe reperi shfrytëzoi rastin ta bëj një selfie me Fotininë, fituesen e edicionit të “Big Brother Albania”. Madje ky i fundit këtë e postoi edhe në rrjetin e tij social Instagram, shkruan Indeksonline.


Kujtojmë që Capital T së fundmi na erdhi në bashkëpunim me Lyrical Son dhe Vig Poppën përmes projektit “Pa cenzurë”, e që u pëlqye mjaftë shumë nga audienca./Indeksonline/