12:04 / E Hënë, 10 Shtator 2018 / indeksADMonline

Cardi B e njohur për gjuajtjet me këpucë

Artistja Cardi B përveç muzikës njihet edhe për karakterin gjak-nxehtë dhe për veprimet kontroverse që bën, transmeton Indeksonline.

Gjatë javës së kaluar Cardi pati një konflikt me artisten tjetër Nicki Minaj. Përveç që u mundua ta godiste me grushte, Cardi e gjuajti me këpucë por nuk ja arriti qëllimit.

Por ky nuk është rasti i parë që Cardi mundohet të godas dikë me këpucë. Cardi B në të kaluarën kishte goditur me këpucë ish të dashurën e producentit të saj, Asia Cole, në një emision.

Arsyeja se pse Cardi e kishte goditur Asian ishte sepse kjo e fundit e akuzonte se reperja kishte kryer marrëdhënie me të dashurin e saj./Indeksonline/