09:47 / E Enjte, 17 Tetor 2019

Cardi B me poza të nxehta, pranë të dashurit

Cardi B është një repere e njohur në të gjithë botën, e cila me këngët e saj ka fituar miliona fansa gjithandej, shkruan Indeksonline.

Ajo përpos repere, është e zonja edhe si tekstshkruese, aktore dhe personazh televiziv.

27- vjeçarja njihet për paraqitjet “e zjarrta” publike, dhe nuk e ka problem të ekspozoj format trupore.

Së fundmi ajo ka pozuar pranë të dashurit të saj reperit Offset, duke provokuar fansat me pozat e nxehta.

Kujtojmë se Cardi B njihet për hitet e shumta si : “Press”, “Bodak Yellow” e shumë të tjera. /Indeksonline/

Mos i humb