10:42 / E Diele, 19 Maj 2019

Çaushi: Keni rastin të bëheni aksionar të demokracisë

Kandidatja e PDK-së për komunën e Mitrovicës së Veriut, Gonxhe Çaushi ka votuar në Lagjen e Boshnjakeve.

Ajo falënderoj komisionarët dhe ata që po votojnë për herë të parë, shkruan Indeksonline.

“Falënderoj te gjithë komisionarët për kontributin e tyre, pavarësisht bindjeve të tyre politike. Gjithashtu te përshëndes qe votojnë për here te pare. Mendoj qe kemi bere një fushat dinjitoze. Ftoj te gjithë qytetare te votojnë. Është shume e rëndësishme vota e tyre për ti dhëne drejtimin që duan vendit.”, u shprehë Çaushi./Indeksonline/