20:08 / E Premte, 20 Prill 2018

A�farA� do tA� thonA� A�ndrrat pA�r ish-tA� dashurin tuaj?

Ju ka ndodhur qA� pas ndarjes tA� A�ndA�rroni tA� dashurin tuaj? Ju nuk mund ta “hiqni qafesh” ish-in tuaj.

Ja, se A�farA� thonA� disa nga A�ndrrat mA� tA� zakonshme:

Nuk A�shtA� shumA� pA�r t’u habitur se seksi me ish-tA� dashurin A�shtA� njA� prej A�ndrrave mA� tA� zakonshme, por do tA� habiteni se kA�to A�ndrra nA� tA� vA�rtetA� nuk kanA� shumA� tA� bA�jnA� me ish-in tuaj.

Kur A�ndA�rroni tA� bA�ni marrA�dhA�nie seksuale me ish-tuaj, ju jeni duke ri-pA�rjetuar emocionet qA� ndodhA�n kur A�do gjA� ishte e bukur dhe e re. Lajm i mirA� A�shtA� se kjo A�ndA�rr nuk do tA� thotA� tA� humbasA�sh tA� parA�n, por ndjenja e rA�nies nA� dashuri.

Vdekja e ish-it tuaj

Kjo A�ndA�rr ka njA� konotacion pozitiv – kjo A�shtA� njA� shenjA� se ju keni lA�vizur mA� nA� fund.

Pajtimi me njA� ish- tA� tmerrshA�m

Kjo A�ndA�rr nuk A�shtA� me tA� vA�rtetA� e keqe, thonA� psikologA�t nga portali Dreamcloud.

A�ndrra e pajtimit me tA� ish-in tuaj tA� tmerrshA�m dhe realizimi i lidhjeve tA� lumtura nA� A�ndA�rr, A�shtA� njA� shenjA� se personi ka kuptuar tA� gjitha lidhjet e kA�qija nA� tA� cilat nuk ndodhet mA� dhe ngadalA� fillon tA� falA� veten qA� ka qA�ndruar nA� kA�tA� marrA�dhA�nie.

ShtatzA�nia me ish-in

Kjo A�shtA� njA� shenjA� qA� lind diA�ka e re nA� jetA�n tA�nde qA� nuk ka tA� bA�jA� fare me tA�.