12:32 / E Hënë, 17 Shkurt 2020

Çfarë është Hobbi? Facebook lanson një aplikacion të mediave sociale

Facebook ka hedhur në treg një aplikacion të mediave sociale.

Aplikacioni quhet “Hobbi” dhe është ndëruar nga ekipi i NPE (Neë Product Experimentation) i Facebook, shkruan Indeksonline.

Hobbi është i disponueshëm vetëm në pajisjet iOS.

Por, thuhet se së shpejti do të mund ta përdorin edhe përdoruesit e Andorid./Indeksonline/

Image result for Hobbi