08:22 / E Diele, 15 Prill 2018 / indeksADMonline

A�farA� ‘Lebron Jamesi’, me ndihmA�n e elefantit [Video]

Rene Casselly Junior, 21-vjeA�ari nga Hungaria A�shtA� bA�rA� hit nA� internet me njA� video tA� tij tA� fundit, ku realizon njA� kosh spektakolar teksa ndihmohet nga elefanti.

Ai A�shtA� njA� akrobat cirku nA� Hungari, ku familja e tij ka 5 elefantA� Betty, Kimba, Mambo, Nanda dhe Tonga.

NjA� kosh perfekt, por duke parA� gjatA�sinA� e 21-vjeA�arit, pa ndihmA�n e elefantit do tA� kishte tA� pamundur tA� realizonte!