13:44 / E Martë, 16 Tetor 2018 / indeksADMonline

Ky elefant nuk i do “selfiet”, ja çfarë bënë!

Njerëzit janë shumë të prirur që kur vizitojnë kopshtin zoologjik e të bëjnë fotografi me kafshët.

Por duket se një elefant i vogël nuk i do “selfiet” dhe madje i pengojnë shumë ato, transmeton Indeksonline.

Në një video që po qarkullon në rrjetet sociale, shohim një elefant i cili po shkelmon djaloshin kur ai tenton të bëjë një fotografi./Indeksonline/

Temat: