22:54 / E Premte, 03 Shkurt 2023 / Gj. Sh

Chelsea dhe Fulhami ndajnë pikët

Ka përfunduar pa fitues ndeshja e javës së 22-të në Premierligën angleze mes Chelseas dhe Fulhamit.

Ndeshja përfundoi me barazim 0-0, shkruan IndeksOnline.

Gjatë 90 minutave u zhvillua një lojë pothuajse e barabartë, pa ndonjë rast të rrezikshëm për gol.

Ky është barazimi i dytë radhazi për Chelsean, dhe zë vendin e nentë në tabelë me 30 pikë.

Në anën tjetër skuadra e Fulhamit nuk di për fitore në tre ndeshjet e fundit, duke u renditur në venidn e gjashtë me 32 pikë./IndeksOnline/