22:57 / E Martë, 14 Shtator 2021 / Ensar Ramadani

Chelsea e fillon aty ku e la, me fitore

Chelsea e ka filluar me fitore sezonin e ri të Ligës së Kampionëve.

Kampionët në fuqi kanë mposhtur Zenitin me rezultat 1-0.

Golin e vetëm në ndeshje e shënoi Romelu Lukaku në minutën e 69-të.

Chelsea dhe Juve ndajnë dy pozitat e para me nga 3 pikë derisa Zenit dhe Malmo nuk kanë asnjë pikë. /IndeksOnline/