22:58 / E Shtunë, 04 Korrik 2020 / indeksADMonline

Chelsea fiton lehtësisht kundër Watford, e zbret Manchester Unitedin në pozitën e pestë

Skuadra londineze, Chelsea ka arritur të shënoj fitore të lehtë kundër Watford me rezultat 3:0.

Golat për londinezët i shënuan Giroud(28′), Willian(43′) dhe Barkely(92′), transmeton Indeksonline.

Me këtë fitore, Chelsea rikthehet në pozitën e katërt dhe arrin kuotën e 57-pikëve, dy më shumë se United që gjenden në pozitën e pestë.

Leicester që është në pozitën e tretë ka një pikë më shumë se Watford./Indeksonline/