14:24 / E Diele, 26 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Chloe Khan nuk përmbahet, joshë me linjat e saj (Foto)

Chloe Khan nuk di të përmbahet. Ylli televiziv, ka pozuar nga dhoma e saj me rroba banjo- shkruan Indeksonline.

Ajo ka nxjerrë në pah fizikun e saj të formësuar dhe seksi.

Khan nuk është hera e parë që shfaq më shumë se që duhet përballë ndjekësve të saj në Instagram./Indeksonline/