10:17 / E Enjte, 13 Gusht 2020

“Ciao Bella”, klasi i një super femre

Bella Hadid me të vërtetë është modeli i një femre perfekt.

Këtë e ka dëshmuar edhe në paraqitjen e saj të fundit në New York.

Modelja e famshme kishte bërë një kombinim mahnitës në veshje dhe kur dihej se në çfarë trupi ishte kombinuar veshja, sigurisht që gjithçka ishte përtej perfektes.

Si në shumicën e rasteve, Bella tregohet e kujdesshme ndaj pandemisë duke vënë maskën në fytyrë.

23 vjeçarja kishte dalur për të bërë treg me një shoqe të saj, por që dalja e saj mori vëmendjen e paparacëve./Indeksonline/