21:41 / E Martë, 30 Qershor 2020

Ciara e lumtur pranë fëmijëve, së shpejti nënë për herë të tretë

Këngëtarja e njohur me fame botërore Ciara, njihet për këngët që i ka shndërruar në hite, ndër vite.

Ajo përpos si këngëtare njihet edhe si tekstshkruese, vallëtare dhe modele, transmeton Indeksonline.

Ciara është gjithashtu nënë e 2 fëmijëve, madje ajo ka bërë të ditur se është shtatzënë, në pritje të fëmijës së tretë.

Kujtojmë që Ciara tanimë është 34 vjeçare dhe vazhdon të jetë në formë të mirë. /IndeksOnline/

Mos i humb