11:29 / E Shtunë, 23 Maj 2020

“Çiftet fillojnë t’i ngjajnë njëri-tjetrit”, ky është rasti i Xhensilës me Besin

Xhensila dhe Besi janë prej çiftet më të dashur për publikun shqiptarë dhe dashura e tyre është shembull.

Dyshja përveç dedikimeve shpesh herë sjellin edhe momente qesharake nga përditshmëria e tyre e së fundi në një fotografi është Besi ai që ka përdorur humorin e tij të njohur.

Teksa kanë pozuar përkrah njëri-tjetrit aktori i njohur i humorit ka shkruar: “Është e vërtetë thënia se një çift fillojnë i ngjajnë njëri-tjetrit, kjo është arsyeja pse është zbukuruar edhe znj. Kallaku”.

Ndërkohë rikujtojmë që çifti janë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin Ajka./Indeksonline/