22:33 / E Shtunë, 25 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Çifti i pandashëm! Aty ku këndon Eni Koçi nuk mungon Genci

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë ndër çiftet më të reja dhe më të përfolura të estradës. Ndonëse asnjëri nga ta ende nuk e ka pranuar lidhjen e tyre ata nuk po ndahen nga njëri-tjetri, shkruan Indeksonline.


Çifti madje edhe koncertet po i kanë të përbashkëta, e këtë e shprehin haptazi edhe përmes rrjeteve sociale. Ata sonte do të perfmojnë jashtë vendit për nder të Ditës së Flamurit. Ky detai dëshmon edhe një herë lidhjen e tyre./Indeksonline/