23:13 / E Hënë, 21 Shtator 2020

City e nis furishëm sezonin e ri në Premier Ligë, e mposhtë Wolvesin

Skuadra e Manchester Cityt e ka nisur mirë sezonin e ri të Premier Ligës.

Ata kanë shënuar fitore me rezultat 1:3 kundër ekipit të Wolves, transmeton Indeksonline.

Golat për Cityn i shënoj: De Bruyne, Foden dhe Jesus. Kurse në anën tjetër shënoj Jimenez.

Skuadra e Cityt e kishte ndeshjen nën kontrollë gjatë gjithë kohës./Indeksonline/