23:30 / E Diele, 28 Maj 2023 / AR

Çka ndodhi? Kledi Kadiu shpërthen ndaj mediave italiane

Kledi Kadiu është përballur me një situatë të pakëndshme me mediat italiane, pasi është aluduar se artisti ka ndërruar jetë, duke nisur një vorbull shqetësimesh për familjarët dhe fansat e balerinit.
 
Kledi ka bërë një reagim në Instagram, duke përgënjeshtruar lajmet dhe më pas, publikoi disa video, ku shihet me zë dhe figurë që është shëndoshë e mirë!
 
“Po e bëj këtë story për të gjithë njerëzit dhe miqtë që po më shkruajnë në këto orët e fundit për disa artikuj që kanë dalë që mbrëmë. Disa tituj jo shumë të lezetshëm. Sigurisht që bëhet çdo gjë për disa klikime, kjo është e trishtë. Por jam shumë mirë”, tha ai, duke theksuar se e gjitha është një kurth për të rrëmbyer sa më shumë klikime.

Ç’ndodhi? Kledi Kadiu shpërthen ndaj mediave italiane
 
Pra, Kledi është duke shijuar jetën, për momentin në plazh, duke shijuar jetën.