17:34 / E Mërkurë, 12 Gusht 2020

Çka po ndodhë me fytyrën e Loredanës?!

Ajo është një nga këngëtaret më të komentuara, madje të njohura edhe ndërkombëtarisht.

Bëhet fjalë për Loredana Zefin, një emër i lakuar edhe për skandale.

E, krahas lajmeve e sukseseve, ajo komentohet edhe për dukjen e jashtme.

Së fundmi artistja që jeton dhe vepron në Zvicër, vjen me një fotografi ku duket me stil, por ajo që bie në sy është fytyra e saj, e cila duket e mbushur.

Marrë parasysh trendin për ndërhyrje estetike, ndoshta edhe Lori ka bërë ndonjë ndryshim./Indeksonline