13:09 / E Diele, 09 Shtator 2018 / indeksADMonline

‘Çmendet’ Dua Lipa, zhvesh të dashurin dhe ia kap të pasmet

Dua Lipa duket më së e dashuruar pas rikthimit me të Isaac Carew.

Çifti çdo moment, udhëtim dhe sukses po e shijojnë në krahët e njëri-tjetrit.


Madje dyshja nuk heziton që edhe momente të ëmbla e qesharake të ndajnë me ndjekësit e tyre në llogarinë Instagram, shkruan Indeksonline.


Është ylli kosovar ajo që ka postuar së fundmi një kolazh me fotografi nga Berlini, ku shfaq momente të ndryshme intime me të dashurin e saj. Madje Dua ka shfaqur edhe një fotografi ku shihet duke ia prekur të pasmet e Isaac, derisa ai është lakuriq./Indeksonline/