09:07 / E Enjte, 23 Nëntor 2017 / indeksADMonline

“Çmendet” ish e dashura e Chris Brown, mbulon vetëm majat e gjoksit (Foto)

Dikur ish e dashura e reperit të famshëm botëror Chris Brown, ku lidhja e tyre pati rënie dhe ngritje deri në ndarjen përfundimtare të saj. Ndërsa tani Karrueche Tran, është një nga figurat më të famshme televizive amerike, shkruan Indeksonline.

Modelja dhe aktorja së fundmi në rrjetin e saj social ka postuar disa fotografi ku shihet në një club, ndërsa ajo që bie në sy është veshja e saj. Bukuroshja ka veshur një fustan të zi, duke zbuluar kështu njërën pjesë të gjoksit./Indeksonline/