22:22 / E Mërkurë, 22 Nëntor 2017 / indeksADMonline

“Çmendet” Shkenda Dubova, ja çfarë foto provoktive publikon! (Foto)  

Shkenda Dubova nuk është se qëndron edhe aq aktive në skenën muzikore.

Janë pozat e saj joshëse dhe provokative, që e bëjnë atë të jetë e pranishme edhe më tej në mediat rozë- shkruan Indeksonline.

Me pozën e radhës të publikuar në InstaStory ajo qëllimisht ka provokuar me gjoksin e saj!

Ky veprim nuk është aspak i hijshëm, por ja që ajo e ka bërë këtë! /Indeksonline/