23:06 / E Diele, 05 Maj 2019 / indeksADMonline

Çmenduria e një çifti, rrezikojnë jetën për një fotografi

Ata janë një nga çiftet më të ndjekura, por edhe më të “çmendura” të rrjetit social Instagram.

Por, fotografia e tyre e fundit e ka dëshmuar që marrëzia dhe dashuria e tyre s’ka fund.

Camille dhe Jean kanë bërë çmendurinë e radhës, për të realizuar një fotografi që po bën gjiro në rrjetet sociale.

Ata shihen duke u puthur në një tren teksa kanë rrezikuar jetën e tyre. Kjo fotografi sa është pëlqyer aq edhe është kritikuar./Indeksonline/