09:48 / E Hënë, 16 Prill 2018

a�?Coachellaa�? bA�n bashkA� Eminem dhe 50 Cent (Foto)

NA� Indio tA� KalifornisA� nga 13 prilli ka nisur Festivali i Artit dhe MuzikA�s i njohur si a�?Coachellaa��.
Edhe kA�tA� vit nA� kA�tA� event po marrin pjesA� yjet mA� nA� zA� tA� artit nA� botA�, shkruan Indeksonline.


Sigurisht kjo ngjarje bA�n bashkA� edhe koleg tA� vjetA�r.
Edhe dy reperA�t e famshA�m Eminem dhe 50 Cent janA� takuar gjatA� kA�saj ngjarjeje.

A�shtA� 50 Cent ai qA� ka postuar njA� fotografi nA� profilin e tij Instagram ku shkruan: Coachella 2018 A�farA� momenti, momente tA� mira!/Indeksonline/