12:05 / E Shtunë, 18 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Conte i ka dërguar agjentët te Interi për t’i përcjellur këta dy futbollistë

Chelsea do t’i ndjekë nga afër dy yjet të Interit në përballjen e sotme ndaj Atalantës.

Sipas mediave italiane, dy agjentë të Chelseat do të jenë në stadium për të parë performancat e Skriniar dhe Candrevas.

Ka qenë urdhëri i Contes për dy agjentët pasi që trajneri italian është i interesuar që të bëj dy transfere në afatin e janarit dhe dy yjet e Interit mund të jenë objektiva./Indeksonline/