10:04 / E Diele, 19 Janar 2020

Corvette Stingray shitet në ankand për miliona dollarë

Chevrolet Corvette Stingray është shitur për tre milionë dollarë në ankandin, Barret-Jackson.

Por ajo që është edhe më e bukur nga kjo shitje është të ardhurat nga shitja e kësaj makine shkojnë për bamirësi.

Kjo makinë duket mjaftë e bukur dhe sportive në të njëjtën kohë, e cila po ashtu ka formë të veqantë si në pamjen e jashtme po ashtu edhe në atë të brendshme./Indeksonline/.