16:41 / E Shtunë, 14 Tetor 2017 / indeksADMonline

Costa i shënon supergol Strakoshës

Juventusi po fiton 1:0 ndaj Lazios.

Juventusi ka kaluar në epërsi ndaj Lazios së Thoms Starakoshës dhe po fiton 1:0.

Ishte Douglas Costa ai që realizoi në minutën e 24’ për t’i kaluar vendasit në epërsi. /Gazeta Express/