15:41 / E Premte, 12 Janar 2018

Coutinho fillon punën [Video]

Philippe Coutinho, nënshkrimi i ri i FC Barcelona, tashmë ka filluar rikuperimin e tij.

Coutinho ka pasur një lëndim dhe tani filluar punën në objektet stervitore të Sant Joan Despi, në mënyrë që të jetë në dispozicion të Ernesto Valverde sa më shpejt që është e mundur.

Cou, i cili vuan nga një lëndim i kofshës së djathtë, pritet t’i rikthet fushës së blertë brenda 20 ditëve.

Këtë të premte, FC Barcelona ka ofruar imazhe të Philippe Coutinho duke punuar në një arenat e Sant Joan Despi. /IndeksOnline/