19:16 / E Hënë, 28 Tetor 2019 / indeksADMonline

Cricket & Numen sjellin këngën e re “Mesazhi”

Cricket dhe Numen së fundmi kanë publikuar këngën e re me titull “Mesazhi”, e cila është një këngë e përpunuar, shkruan Indeksonline.

Kënga origjinale është e publikuar vite më parë nga grupi “West Side Family”, e që ka ardhur e përpunuar në nderim të tashmë të ndjerit Dr.Flori, i cili para disa vitesh ndërroj jetë.

Kjo këngë tani gjendet në kanalin Youtube në dispozicion të dëgjuesve. /Indeksonline/