11:29 / E Mërkurë, 17 Janar 2018 / indeksADMonline

Çuditë Jonida Vokshi: Ne duhemi, kjo punë ka marrë fund (Foto)

Njëra nga moderatoret më të njohura dhe gjithashtu aktore, Jonida Vokshi është shumë e rezervuar për jetën e saj private.

Por së fundi ajo ka treguar një grimcë nga jeta e saj në një postim në “Instagram”. Aty shfaqet me qenushen e saj Pegin.

“Ne duhemi dhe kjo punë ka marrë fund” ka shkruar moderatoja në këtë postim.

Ndryshe ajo duket shumë e lidhur me qenushën e saj./Indeksonline/

Temat: